^Do góry

Linki

Intencje mszalne 19.10 - 27.10.2019 r.

Intencje mszalne 19.10 - 27.10.2019 r.

 

NIEDZIELA 20.10. XXIX Niedziela Zwykła
Godz. 8:00 W intencji śp. Benigny Szarłaty (w I r. śm.); Albina Szarłaty oraz zmarłych z Rodzin Pikoszów i Szarłatów
Godz. 11:00 W intencji śp. Anny i Leona Spławskich; Nikodema i Anieli Swat; Eugenii Malickiej; Franciszka Kaczmarka
PONIEDZIAŁEK
21.10.
Godz.17:30 W intencji Grażyny i Kazimierza z okazji 30 rocznicy Ślubu, z podziękowaniem Panu Bogu za łaski otrzymane w życiu małżeńskim i rodzinnym oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów i najbliższych
ŚRODA
23.10.
Godz.17:30 W intencji śp. Urszuli i Ignacego Nowackich
PIĄTEK
25.10.
Godz.17:30 W intencji śp. Grzegorza Wieczorka – int. od Sąsiadów z Solca Nowego
SOBOTA 26.10.
Godz. 15:00 W intencji Krystyny i Zbigniewa z okazji 45 rocznicy Ślubu, z podziękowaniem Panu Bogu za łaski otrzymane w życiu małżeńskim i rodzinnym oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów i najbliższych
Godz. 17:30 W intencji śp. Dominiki Piskorskiej (w 5 r. śm.); Andrzeja, Janiny Piskorskich; Stanisława Rejmana; Agnieszki, Jana Piotrowskich; Teresy Przydróżnej; Marianny, Heleny Tomiak oraz zmarłych z Rodziny Piskorskich
NIEDZIELA 27.10. XXX Niedziela Zwykła
Godz. 8:00 W intencji zmarłych z Rodzin Szramów, Mydlarzy i Gieraków
Godz. 11:00 W intencji śp. Stanisława (w 14 r. sm.), Marii Kubik; Rufina Hamrola

Wszelkie błędy bardzo proszę zgłaszać przed Mszą św. w zakrystii!

P r o b o s z c z

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.