^Do góry

Linki

Intencje mszalne 16.11 - 24.11.2019 r.

Intencje mszalne 16.11 - 24.11.2019 r.

 

NIEDZIELA 17.11. XXXIII Niedziela Zwykła
Godz. 8:00 W intencji śp. Janiny i Bronisława Piątek
Godz. 11:00 W intencji Justyny i Grzegorza z okazji 35 rocznicy Ślubu, z podziękowaniem Panu Bogu za łaski otrzymane w życiu małżeńskim i rodzinnym oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów i najbliższych
ŚRODA
20.11.
Godz.17:30 W intencji śp. Józefa Jędrzejczaka – int. od Siostry Marii z Rodziną
PIĄTEK
22.11.
Godz.17:30 W intencji Wioletty i Józefa z okazji 30 rocznicy Ślubu, z podziękowaniem Panu Bogu za łaski otrzymane w życiu małżeńskim i rodzinnym oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów i najbliższych
SOBOTA 23.11.
Godz. 17:30 W intencji śp. Katarzyny i Kazimierza Jońców
NIEDZIELA 24.11. XXXIV Niedziela Zwykła, Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
Godz. 8:00 W intencji śp. Kazimierza Zielińskiego (w 37 r. śm.); Katarzyny, Jana, Stanisława Szumańskich; Ryszarda Kubickiego i zmarłych z Rodziny
Godz. 11:00 W intencji śp. Zdzisławy i Ryszarda Wieczorków; Grzegorza Wieczorka; Marii i Józefa Józefowskich; Romana Kubaczyka i zmarłych z Rodziny

Wszelkie błędy bardzo proszę zgłaszać przed Mszą św. w zakrystii!

P r o b o s z c z

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.