^Do góry

Linki

Intencje mszalne 18.04 - 26.04.2020 r.

Intencje mszalne 18.04 - 26.04.2020 r.

 

NIEDZIELA 19.04.   Niedziela Miłosierdzia Bożego
Godz. 8:00 W intencji śp. Anny Wita (w 3 r. śm.)
Godz. 11:00 W intencji o Boże błogosławieństwo, zdrowie i wszystkie potrzebne łaski na każdy dzień dla czcicieli Miłosierdzia Bożego i ich rodzin
PONIEDZIAŁEK
20.04. 
Godz. 17:30 W intencji Aleksandry z okazji 3 rocznicy Urodzin, z podziękowaniem Panu Bogu za dar życia, otrzymane łaski oraz prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla dziecka i najbliższych
ŚRODA
22.04.
Godz.17:30 W intencji śp. Kazimierza, Edmunda, Heleny Dziergwa; Janiny, Jozafata, Leszka i Barbary Więcków; Lucyny Kulus oraz zmarłych z Rodziny Barskich i za dusze w czyśćcu cierpiące
PIĄTEK
24.04.
Godz.17:30 W intencji Małgorzaty i Tomasza z okazji 30 rocznicy Ślubu, z podziękowaniem Panu Bogu za wspólnie przeżyte lata, za łaski otrzymane w życiu małżeńskim i rodzinnym oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów i najbliższych
SOBOTA 25.04.
Godz. 17:30 W intencji Norberta z okazji 18 rocznicy Urodzin, z podziękowaniem Panu Bogu za dar życia, otrzymane łaski oraz prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej na całe dorosłe życie
NIEDZIELA 26.04. III Niedziela Wielkanocna
Godz. 8:00 W intencji śp. Marianny, Piotra, Ludwika Buśko; Cecylii, Stefana Kozłowskich; Haliny Żok
Godz. 11:00 W intencji śp. Rufina Hamrola

Wszelkie błędy bardzo proszę zgłaszać przed Mszą św. w zakrystii!

P r o b o s z c z

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.