Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII Niedzielę Zwykłą 07.09.2014r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XXIII Niedzielę Zwykłą 07.09.2014r.

1. W poniedziałek przypada Święto Narodzenia NMP. Zapraszam Parafian na Mszę św. o godz. 17.30.
2. Spotkanie Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej odbędzie się we wtorek 9 września o godz. 20.00 na probostwie.
3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. o godz. 17.30. Intencje na Nowennę można wrzucać przed Mszą św. do koszyczka w kruchcie kościoła.
4. Zbiórka wszystkich ministrantów w środę o godz. 16.30.
5. Spotkanie dla rodziców dzieci z klasy III Szkoły Podstawowej, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii Świętej odbędzie się w przyszłą niedzielę, 14 września po Mszy św. o godz. 11.00.
6. W najbliższą niedzielę przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
7. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Annie Wolnik, Ewie Kaczmarek, Elżbiecie Zielińskiej.
8. Przed kościołem do nabycia: „Przewodnik Katolicki” (4,50 zł) i „Mały Przewodnik Katolicki” (4,90 zł)