Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim - 05.01.2014r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim - 05.01.2014r.

1. Wraz z Sołtysem, Radą Sołecką, Kołem Gospodyń i OSP z Solca zapraszamy wszystkich mieszkańców Solca Nowego i Solca na poświąteczne spotkanie przy placku, kawie i herbacie na Sali w Solcu – dzisiaj o godz. 13.00. W programie koncert zespołu dziecięcego „Trzej Królowie” z Poznania oraz  Jasełka w wykonaniu uczniów Gimnazjum z Moch. Zespół dziecięcy zaśpiewa także podczas Mszy św. o godz. 11.00.
2. Jutro 6 stycznia, przeżywać będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego, popularne Trzech Króli. Msze św. o godz. 8.00 i 11.00. Podczas każdej Mszy św. poświęcone zostaną kadzidło i kreda. Kadzidło i kredę można nabywać u ministrantów przed kościołem. Składka będzie przeznaczona na Krajowy Fundusz Misyjny.
3. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy w kościele okres Narodzenia Pańskiego.
4. Trwają odwiedziny duszpasterskie, czyli Kolęda. Szczegółowy plan jest wywieszony w gablocie oraz dostępny na stronie internetowej naszej Parafii (plan uległ zmianie).
5. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: