Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Zwykłą - 19.01.2014r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na II Niedzielę Zwykłą - 19.01.2014r.

1. Przeżywamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
2. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na remont naszej Świątyni i jej otoczenia.
3. W piątek 24 stycznia wyjątkowo Msza św. o godz. 10.00, nie będzie Mszy św. o godz. 17.30.
4. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na naszą archidiecezjalną rozgłośnię radiową - „Radio Emaus”.
5. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne:
6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”, „Mały Przewodnim Katolicki”, „Mały Gość Niedzielny”.