Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkiego Postu - 23.03.2014r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na III Niedzielę Wielkiego Postu - 23.03.2014r.

1. W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy nasze parafialne rekolekcje wielkopostne. Cieszę się, że tyle osób wzięło w nich udział. Dziękuję za złożone ofiary dla rekolekcjonisty. W ostatnim dniu rekolekcji zrodziła się propozycja powstania w naszej parafii kręgu biblijnego. W związku z tym bardzo proszę aby ci, którzy chcieliby tworzyć taki krąg wpisywali się na listę w zakrystii.
2. We wtorek obchodzić będziemy Uroczystość Zwiastowania NMP – Dzień Świętości Życia. Tego dnia Msze św. będą odprawione – na Sali w Solcu o godz. 10.00 oraz w kościele o godz. 17.30. Zbiórka do puszek na Fundusz Obrony Życia.
3. Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. o godz. 17.30. Do koszyczka w kruchcie można składać intencje na nowennę.
4. Spotkanie chórku dziecięcego w środę o godz. 16.30.
5. Zbiórka ministrantów i kandydatów w piątek o godz. 16.30.
6. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00. Zapraszam serdecznie, także dzieci i młodzież.
7. Gorzkie Żale w niedzielę po Msz św. o godz. 11.00.
- za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Annie Ratajskiej, Lidii Spławskiej, Beacie Jęsiek.
- za ofiary złożone z racji trzeciej niedzieli miesiąca na prace przy naszym kościele. Zebraliśmy 1.896 zł i 1 gr.
- za składaną daninę diecezjalną
- za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na Papieskie Dzieła Misyjne. Zebraliśmy 72 zł i 50 gr.
9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”, „Mały Przewodnim Katolicki”, „Mały Gość Niedzielny” oraz „Miłujcie się”.
10. Ministranci rozprowadzają paschaliki Caritas na stół wielkanocny w cenie 7 zł.