Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkiego Postu - 30.03.2014r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na IV Niedzielę Wielkiego Postu - 30.03.2014r.

1. W zakrystii można jeszcze dzisiaj zapisać się na spotkania kręgu biblijnego.
2. Spotkanie chórku dziecięcego w poniedziałek po Mszy św. o godz. 17.30.
3. Wielkopostna Spowiedź Święta z udziałem zaproszonych kapłanów odbędzie się w naszym kościele w najbliższą środę 2 kwietnia:
        ● przed południem od godz. 10.00 do 11.00
        ● po południu od godz. 16.00 do 17.30.
4. Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy i Godzina Święta w środę po Mszy św. o godz. 17.30. Zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu. Do koszyczka w kruchcie można składać intencje na nowennę.
5. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Okazja do Spowiedzi św. w tygodniu przed Mszą św., a w piątek od godz. 16.30 do 17.00.
6. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00.
7. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, zapraszam w piątek na Drogę Krzyżową o godz. 17.00.
8. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w sobotę od godz. 8.00.
9. Gorzkie Żale w niedzielę po Msz św. o godz. 11.00.
10. Od soboty 5 kwietnia do środy 9 kwietnia będę głosił rekolekcje wielkopostne w parafii św. Marcina w Konarzewie. Bardzo proszę Parafian o modlitwę. W czasie mojej nieobecności zastępować mnie będą ojcowie Oblaci z Obry. W nagłych wypadkach proszę kontaktować się ze mną pod tel.: 601381160.
11. Już dzisiaj informuję, iż parafialna Droga Krzyżowa odbędzie się w niedzielę 13 kwietnia o godz. 19.00.
- za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Patrycji Reimann, Annie Lorenz, Małgorzacie Matysik.
- wszystkim panom, którzy przebudowywali klomb przed probostwem
- za ofiary złożone w Uroczystość Zwiastowania NMP na Fundusz Obrony Życia Zebraliśmy 40 zł i 50 gr.
- za składaną daninę diecezjalną
- za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego IV i V Róży Matek Różańcowych z Solca.
13. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”, „Mały Przewodnim Katolicki”, „Mały Gość Niedzielny”.
14. Ministranci rozprowadzają paschaliki Caritas na stół wielkanocny w cenie 7 zł.