Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego - 13.01.2019 r.

1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Chrztu Pańskiego, która liturgicznie kończy w kościele okres Bożego Narodzenia.
2. We Wroniawach trwają odwiedziny duszpasterskie. W związku z tym Msze św. w środę o godz. 9:00, w piątek o godz. 17:30. Biuro Parafialne będzie nieczynne. We wszelkich nagłych wypadkach proszę o bezpośredni kontakt ze mną. W tym roku nie będzie kolędy w naszej Parafii.

3. W piątek 18 stycznia. rozpoczniemy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Niech wołanie Pana Jezusa „aby byli jedno” stanie się przedmiotem naszej intensywnej modlitwy.
4. Za tydzień przypada trzecia niedziela miesiąca. W związku z tym tradycyjnie składka przeznaczona będzie na dalsze potrzebne prace przy kościele.
  ● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne:
  ● jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w parafialnej zabawie karnawałowej oraz tym, którzy pomogli ją zorganizować. Całkowity dochód z zabawy wyniósł w tym roku 10.960 zł. Serdeczne Bóg zapłać!;
6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (nowa cena - 6 zł); „Miłujcie się” (4 zł); „Gość Niedzielny” (5 zł) i dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł).