Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Zwykłą - 27.01.2019 r.

1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na naszą archidiecezjalną rozgłośnię radiową – „Radio Emaus”.
2. Biuro Parafialne będzie czynne w tym tygodniu tylko w czwartek od godz. 16:30 do 17:30.
3. Msze św. w środę, piątek i sobotę o godz. 17:30. W niedzielę o godz. 8:00 i 11:00.
4. W środę po Mszy św. o godz. 17:30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. W związku z tym, okazja do spowiedzi św. w środę przed Mszą św. o godz. 17:30 oraz w piątek od godz. 16.30 – 17.30.

6. Odwiedziny chorych z posługą duszpasterską dopiero w czwartek 7. lutego od godz. 8:00.
7. W najbliższą sobotę kolejne Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca. O godz. 16.45 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec Święty i rozmyślanie nad tajemnicami różańcowymi oraz Msza św.
8. Również w sobotę 2. lutego, obchodzić będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego. Msza św. z błogosławieństwem świec o godz. 10:00 w Solcu na Sali Wiejskiej oraz o godz. 17:30 w kościele. Tego dnia modlić się będziemy szczególnie za osoby konsekrowane. Przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby zakonów klauzurowych.
9. Dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej zapraszam w sobotę wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 17:30 (przynosimy ze sobą świece).
10. W czwartek w nocy zmarła śp. Michalina Murek z ul. Polnej we Wroniawach (przeżyła 88 lat). Jej pogrzeb odbędzie się w poniedziałek, w kościele we Wroniawach o godz. 10:30 Różaniec św., o godz. 11:00 Msza św. pogrzebowa i po jej zakończeniu pogrzeb na cmentarzu w Kębłowie. Pomódlmy się w jej intencji – Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie ...
  ● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Magdalenie Rudkowskiej, Mariannie Jędrzejczak, Genowefie Żak;
  ● za ofiary złożone na składkę gospodarczą. Zebraliśmy 2.296,80 zł. Serdeczne Bóg zapłać!;
12. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” z książeczką: „5 minut z Bogiem. Modlitwa na każdy dzień lutego” (cena 6 zł); „Miłujcie się” (4 zł); „Gość Niedzielny” (5 zł) i dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł).