Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Zwykłą - 10.02.2019 r.

1. Dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej oraz ich rodziców zapraszam dzisiaj na spotkanie, które odbędzie się bezpośrednio po Mszy św. o godz. 11:00.
2. W poniedziałek 11. lutego przypada wspomnienie NMP z Lourdes. Jest to jednocześnie Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o chorych i opiekujących się chorymi. Zapraszam na Mszę św. o godz. 17:30.
3. W środę po Mszy św. Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed Mszą św. do koszyczka w kruchcie kościoła.
4. Biuro Parafialne czynne w środę po Mszy św. o godz. 17.30.
5. Za tydzień przypada trzecia niedziela miesiąca. W związku z tym składka przeznaczona będzie na pokrycie kosztów ogrzewania naszej świątyni.

6. Katecheza przedmałżeńska odbywać się będzie w Farze Wolsztyńskiej od 18.02-22.02.2019, codziennie o godz. 19:00.
7. Mają zamiar wstąpić w związek małżeński: Paweł Janusz Domagała z par. pw. św. Józefa w Wolsztynie i Izabela Pawłowska z par. pw. M. B. Częstochowskiej w Solcu Nowym. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach małżeńskich, zobowiązany jest w sumieniu poinformować o tym w biurze parafialnym.
 ● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Irenie Żok, Gabrieli i Zenonowi Nowackim, Justynie i Leszkowi Wróbel;
● wszystkim tym, którzy pomogli posprzątać dekorację bożonarodzeniową w kościele;
9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (nowa cena - 6 zł); „Miłujcie się” (4 zł); „Gość Niedzielny” (5 zł) i dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł).
10. „Przewodnik Katolicki” wydrukował książeczkę pt.: „40 dni z Bogiem. Pomocnik wielkopostny. Wielki Post 2019”. Jest to książeczka, która może pomóc w dobrym przeżyciu czasu Wielkiego Postu. Cena – 3,50 zł. Zainteresowane osoby proszę o kontakt dzisiaj w zakrystii.