Ogłoszenia duszpasterskie na VII Niedzielę Zwykłą - 24.02.2019 r.

1. W środę po Mszy św. Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed Mszą św. do koszyczka w kruchcie kościoła.
2. Biuro Parafialne czynne w środę po Mszy św. o godz. 17.30.
3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św., a w piątek od godz. 16.30 do 17.30.

4. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną we wtorek 5. marca od godz. 8.00.
5. Ojcowie Oblaci z Obry zapraszają wszystkich młodych na Młodzieżowy Dzień Skupienia, który przeżywać będziemy pod hasłem: „Złap oddech”, a wszystko odbędzie się 2. marca w klasztorze w Obrze. Początek o godz. 13:00, zakończenie o godz. 21:00. Więcej informacji na plakacie w gablocie.
6. W najbliższą sobotę kolejne Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca. O godz. 16.45 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec Święty i rozmyślanie nad tajemnicami różańcowymi oraz Msza św.
● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Teresie i Józefowi Łakomym, Cecylii Kaźmierskiej, Ewie Utracie;
● za ofiary złożone na składkę gospodarczą. Zebraliśmy 2.532,62 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (nowa cena - 6 zł); „Miłujcie się” (4 zł); „Gość Niedzielny” (5 zł) i dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł). W „Przewodniku Katolickim” przeczytamy m.in.: o tym jak rozstrzygać konflikty sumienia na podstawie nauczania bł. kard. Johna Henr’ego Newmana.