Ogłoszenia duszpasterskie na XIII Niedzielę Zwykłą - 30.06.2019 r.

1. Przed kościołem zbieramy ofiary na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Wydziału Teologicznego UAM w Poznaniu.
2. Rozpoczął się Wielki Odpust Matki Bożej w Wieleniu Zaobrzańskim i potrwa do poniedziałku 8 lipca. Więcej informacji na plakacie w gablocie.
3. Za tydzień w niedzielę 7. lipca tradycyjna pielgrzymka z Kębłowa do Wielenia. Zachęcam do uczestnictwa. Pielgrzymi z Wroniaw wychodzą o godz. 5.15 i ok. godz. 6.00 dołączą się do pielgrzymów z Kębłowa w Stradyniu.
4. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną we wtorek 2. lipca od godz. 8.00.

5. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w połączeniu z  GODZINĄ ŚWIĘTĄ - serdecznie zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu. Intencje do wspólnej modlitwy można składać do koszyczka w kruchcie kościoła.
6. Biuro Parafialne czynne w środę po Mszy św. o godz. 17.30.
7. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do Spowiedzi Św. w środę przed Mszą św. oraz w piątek od godz. 16.30 do 17.30.
8. W najbliższą sobotę kolejne Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca. O godz. 16.45 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec Święty i rozmyślanie nad tajemnicami różańcowymi oraz Msza św.
9. Już dzisiaj informuję, iż Festyn Parafialny przy naszym kościele odbędzie się w niedzielę 21. lipca. Proszę Parafian o pomoc w kwestii fantów i upieczenia ciasta. Fanty można przynosić do zakrystii.
10. W dniu 05.07.2019 (piątek) od godz. 11:30 w Ośrodku Zdrowia – Mochy, ul. Wolsztyńska 12, odbędą się badania USG DOPPLER przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, nerek, płuc, stawów i piersi oraz echo serca. Badania są odpłatne. Cena jednego badania to 55 zł. Bliższe informacje w przychodni.
● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Ilonie Gracz, Piotrowi Kryś, Gabrieli Gracz, Marice Pauch, Arlecie Pachołek.
12. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” z książeczką: „5 minut z Bogiem. Modlitwa na każdy dzień lipca” (cena 6 zł), w którym przeczytamy m.in.: o tym, że wierzący coraz częściej spotykają się z brakiem szacunku, a nawet agresją. Jak sobie z tym poradzić?; „Mały Przewodnik Katolicki” (8,90 zł), a w nim dwa filmy: „Magiczne drzewo. Berło” oraz bajkę animowaną o Janie Pawle II: „Łukasz strażnik skarbów”; „Gość Niedzielny” (5 zł) oraz „Mały Gość Niedzielny” (5 zł).
13. Wszystkim, którzy rozpoczynają wakacje życzę dobrego i bezpiecznego odpoczynku.