Ogłoszenia duszpasterskie na XIV Niedzielę Zwykłą - 07.07.2019 r.

1. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje do wspólnej modlitwy można składać do koszyczka w kruchcie kościoła.
2. Biuro Parafialne czynne w środę po Mszy św. o godz. 17.30.
3. Festyn Parafialny przy naszym kościele odbędzie się w niedzielę 21. lipca. Proszę Parafian o pomoc w kwestii fantów i upieczenia ciasta. Fanty można przynosić do zakrystii. Msze św. tego dnia o godz. 8:00 i 12:00. Nie będzie Mszy św. o godz. 11:00.

4. Spotkanie dla chcących pomóc przy organizacji festynu odbędzie się w środę 10. lipca o godz. 19.00 na probostwie.
5. Od soboty 13. lipca do piątku 19. lipca zastępował mnie będzie ks. Piotr Kuś – dyrektor Katolickiej Szkoły Podstawowej oraz Liceum im. Św. Stanisława Kostki w Poznaniu. W wszelkich sprawach proszę o kontakt z księdzem Piotrem po Mszach św., bądź na probostwie lub z ks. proboszczem Józefem Wachowiakiem z Gościeszyna (nr tel. 68 384 33 24).
● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Krystynie Kaczmarek, Urszuli Kaczmarek, Rafałowi Kawali, Jackowi Kapskiemu;
● za ofiary złożone na potrzeby KUL-u oraz Wydziału Teologicznego UAM w Poznaniu. Zebraliśmy 156,10 zł. Bóg zapłać!
7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (cena 6 zł), w którym przeczytamy m.in.: o tym, komu przeszkadzają bezdomni i jak rozsądnie możemy im pomóc, a także o tym, że księża też potrzebują naszej modlitwy; „Mały Przewodnik Katolicki” (8,90 zł), a w nim dwa filmy: „Magiczne drzewo. Berło” oraz bajkę animowaną o Janie Pawle II: „Łukasz strażnik skarbów”; „Gość Niedzielny” (5 zł) oraz „Mały Gość Niedzielny” (5 zł).
8. Wszystkim, którzy rozpoczynają wakacje życzę dobrego i bezpiecznego odpoczynku.