Ogłoszenia duszpasterskie na XXXIII Niedzielę Zwykłą - 17.11.2019 r.

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca, a zatem składka zbierana w kościele jest przeznaczona na dokończenie prowadzonych prac związanych z położeniem nowej kostki, a także renowacji obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej, który w zeszłym tygodnia powrócił do kościoła. Za złożone dzisiaj ofiary serdeczne Bóg zapłać!
3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. o godz. 17.30. Intencje do wspólnej modlitwy można składać w środę przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.

4. Biuro Parafialne będzie czynne w środę po Mszy św. o godz. 17.30.
5. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.  Niedziela ta kończy rok liturgiczny.
6. Za naszych bliskich zmarłych modlimy się w tzw. „wymieniankach” w łączności z sobotnimi i niedzielnymi Mszami świętymi. Kartki na wymienianki są wyłożone pod chórem. Można je jeszcze składać do skrzynki ustawionej w wejściu do kościoła.
● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Annie, Markowi, Mikołajowi i Patrycji Przybyła, Iwonie Wojtysiak, Beacie, Jakubowi Sammler, Mariuszowi, Mateuszowi Merda, Teresie Wasiek, Anecie, Mariuszowi, Radosławowi Hamrol;
● za ofiary złożone na potrzeby ASD w Poznaniu. Kleryk zebrał przed kościołem 903 zł. Bóg zapłać!
8. Od przyszłej soboty w zakrystii będzie można nabywać świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Mała świeca – 6 zł, duża – 13 zł.
9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (cena 6 zł), w którym m.in. przeczytamy o tym, jak odkryć sens piątkowego postu; „Gość Niedzielny” (cena 6 zł), w którym przeczytamy m.in. wywiad z Abby Johnson, która pracowała w klinice aborcyjnej, a teraz jest działaczką pro-life. Na podstawie jej doświadczeń zrealizowano film „Nieplanowane”; a także o orędziu papieża na Światowy Dzień Ubogich oraz przeczytamy o tym, dlaczego Anioł Stróż nie ochronił o. Pio; „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Mały Gość Niedzielny” (5 zł).