Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Zwykłą - 16.02.2020 r.

1. Dzisiaj przypada trzecia niedziela miesiąca. W związku z tym składka przeznaczona jest na pokrycie kosztów założonej w naszym kościele instalacji multimedialnej (koszt 13.500 zł). Za złożone dzisiaj ofiary Bóg zapłać!
2. Już za 4 tygodni nasze Nawiedzenie (14 i 15 marca). Dziękuję tym wszystkim, którzy uczestniczyli w środowym spotkaniu:
- Pomyślmy, jak możemy pięknie i godnie przyjąć Maryję. Pomyślmy o dniu wolnym, o zaproszeniu rodziny, o dekoracjach, ale także o postanowieniach. Do skarbony w kruchcie można składać ofiary na przygotowanie naszej świątyni do Nawiedzenia.
- W salce parafialnej na probostwie, w każdą sobotę i niedzielę można po Mszach Świętych zakupić materiały do dekoracji domów.
- W kruchcie kościoła wyłożony jest także do zabrania szczegółowy program rekolekcji i nawiedzenia Matki Bożej.

3. W ramach przygotowania naszej Parafii do nawiedzenia przez Matkę Bożą w znaku Ikony Jasnogórskiej w najbliższy poniedziałek 17. lutego o godz. 19.45 Różaniec Święty, Msza św. oraz Apel Jasnogórski. Przed Różańcem do koszyczka pod chórem będzie można składać intencje do wspólnej modlitwy.
4. Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. o godz. 17.30. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed Mszą św. do koszyczka w kruchcie kościoła.
5. Biuro Parafialne czynne w tym tygodniu tylko w poniedziałek od 18.00 do 19.00.
 ● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Emilii Adam, Barbarze Szefner, Romanowi Matysikowi.
7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (6 zł); „Miłujcie się” (5 zł); „Gość Niedzielny” (6 zł), w którym przeczytamy m.in. o najnowszej książce, w której papież Franciszek opowiada o swoich spotkaniach ze św. Janem Pawłem II, a także o seniorach, którzy są bogactwem Kościoła. Dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł).