^Do góry

Linki

Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocną - 03.05.2020 r.

1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza. Przeżywamy Światową Niedzielę Modlitw o Powołania.
2. W związku z trwającą epidemią, nadal obowiązuje dyspensa od obowiązku uczestnictwa w Mszy Świętej niedzielnej i świątecznej.
3. Przypominam, iż od 20 kwietnia w Mszach św. oraz we wszystkich nabożeństwach w kościele może uczestniczyć 1 osoba na każde 15 m2 powierzchni. W naszej świątyni według obliczeń może znajdować się 15 osób. Dodatkowo obowiązkowa jest dla wszystkich maska na nos i usta, z wyjątkiem księdza sprawującego liturgię. Proszę w pierwszym rzędzie umożliwić uczestniczenie we Mszy św. tym, którzy mają zamówione intencje mszalne.

4. Kościół pozostaje otwarty na indywidualną modlitwę: w niedziele od 12.00 do 18.00 oraz w dni powszednie od 9.00 do 17.00.
5. Każda Msza św. jest transmitowana z naszego kościoła na naszym parafialnym FB:    https://pl-pl.facebook.com/pages/category/Religious-Organization/Parafia-pw-Matki-Boskiej-Cz%C4%99stochowskiej-w-Solcu-Nowym-698938593570768/ We Wroniawach na stronie internetowej www.parafiawroniawy.pl (link „kamery online”).
6. Zachęcam do modlitwy różańcowej w domach, w łączności ze wszystkimi kapłanami, każdego dnia o 20.30, w intencji ustania epidemii, o łaskę zdrowia, za posługujących chorym i pokój serc, a także o deszcz.
7. Nabożeństwa Majowe po każdej Mszy św. W niedziele po Mszy o godz. 11.00.
8. Spowiedź Święta pół godziny przed każdą Mszą Świętą.
9. W środę Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30 do 17.30.
10. W piątek przypada Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
11. Biuro Parafialne jest nieczynne. W sprawach pilnych zapraszam po Mszach świętych, bądź kontakt telefoniczny (tel.: 601381160). Można także napisać online: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
12. Mają zamiar wstąpić w związek małżeński: Tomasz Piskorski z par. pw. M. B. Częstochowskiej w Solcu Nowym i Sylwia Czajka z par. pw. św. Bartłomieja w Kębłowie. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach małżeńskich, zobowiązany jest w sumieniu poinformować o tym w biurze parafialnym.
13. Serdecznie dziękuję:
● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Sylwii Knobel, Eleonorze Skorupińskiej, Grażynie Małej, Katarzynie Gonda, Irenie Lewandowskiej;
● za ofiary na daninę diecezjalną i potrzeby naszego kościoła, także te przekazane na koto parafialne. Serdeczne Bóg zapłać! (konto parafialne na www.parafiasolec.pl w zakładce kontakty).
14. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Gość Niedzielny” (cena 6 zł) i „Mały Gość Niedzielny” (5 zł).

P r o b o s z c z

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.