^Do góry

Linki

Ogłoszenia duszpasterskie 23.08.AD2020

1. W środę uroczystość NMP Częstochowskiej i odpust w Solcu Nowym. Msza odpustowa o godz.12.00. Serdecznie zapraszam. Z racji zbliżającego się czasu nawiedzenia odpust przeżyjemy w gronie parafialnym. Księża z dekanatu będą zaproszeni na przywitanie Obrazu.Proszę o przygotowanie procesji.

2. Podziękowania:
a/ za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Justyna Szarłata,Julia Rodenwald,Monika Pławińska. Sprzątanie zakończyli mieszkańcy Solca,dyżur przejmują mieszkańcy Borek,
b/ osobom ,które posprzątały pozostałą część parkingu,
c/ za ofiary złożone na składkę gospodarczą,zebraliśmy 1895,40. Bóg zapłać
d/ za ofiary na pomoc mieszkańcom Bejrutu,zebraliśmy 374,00.Bóg zapłać
3. Zbliża się czas Nawiedzenia Ikony Jasnogórskiej. Bardzo proszę o udekorowanie naszych domów od środy 26.08. Dekoracje będą zdobić nasze domy tydzień przed i do końca obecności Ikony w naszym dekanacie czyli do 13.09.

P r o b o s z c z

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.