OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30.08.AD2020

1. W środę rozpoczynamy czas Nawiedzenia,cudowne spotkanie z naszą Matką w ikonie Jasnogórskiej. Gromadzimy się w kościele we Wroniawach na modlitewnym czuwaniu i wspólnym przejściu na miejsce powitania. W procesji niesiemy sztandary i feretrony.Po przyjściu do kościoła delegacje przywitają MB. Potem Msza a po niej czuwanie. Msza o północy Pasterka z udziałem kapłanów pochodzących i pracujących w naszej parafii.Przywitanie Obrazu w naszej parafii w czwartek o godz.9.30.Gromadzimy się przy sali i procesyjnie pójdziemy do kościoła.Msze św o 10.00 dla chorych i ludzi w podeszłym wieku,o godz.12.30 dla niemowląt i matek w stanie błogosławionym,o 16.00 Msza pożegnania . Po niej pożegnanie obrazu. W związku z Nawiedzeniem nie będzie Mszy św.w środę. Intencje Mszy św. zbiorowej bedą odprawione w czwartek o 16.00.. Plan Nawiedzenia jest wywieszony w gablocie. Można go także zabrać w formie drukowanej.
2. Osoby czytające podczas Mszy św. Mogą w zakrystii odbierać kserokopie tekstów.

3. Jeśli ktoś został wyznaczony przez ks. Tomka do jakiejś funkcji a teraz nie może jej podjąć proszę o kontakt z proboszczem
4. Proszę o udekorowanie wejścia do kościoła dekoracją przygotowaną na pierwszy termin nawiedzenia.
5. Podziękowania:
a/za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Alina Skorupińska,Martyna Wita,pp pomagającym. Dyżur zakończyli mieszkańcy Borek. Proszę o podjęcie dyżuru mieszkańców Solca Nowego
6. Zapowiedzi przedmałżeńskie
-Konrad Śmidoda z Solca Nowego i Monika Knobel z Wroniaw,