OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 20.09.AD2020

1. Dzisiaj składka remontowa z racji 3 niedzieli miesiąca. Polecam ją ofiarności parafian,a po Mszach zbiórka ofiar na Ziemię świętą.
2. Dzisiaj Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.Zachęcam do modlitwy w intencji tworzących współczesne media, a dla nas o umiejętne korzystanie z nich.

3. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Barbara Bielicka,Waldemar Bielicki, Anna Mydlarz,Magdalena Baer.
4. Kurs przedmałżeński w wolsztyńskiej Farze od poniedziałku do piątku /21-25.09.2020r./.Spotkania codziennie o godz.19.00.
5. W przyszłą niedzielę po mszach św.zbiórka ofiar na KUL,ASD i szkoły katolickie