OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 04.10.AD2020

1. Trwa miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe:
-dla dorosłych w poniedziałek i środę w łączności z Mszą.św,w piątek i sobotę o 17.00.w niedzielę w łączności z Mszą o 11.00
-dla dzieci w poniedziałek i środę o godz.16.30. Dzieci zbierają karty z postaciami świętych.
Zachęcam do uczestniczenia.
2. W ubiegłą niedzielę na KUL,ASD i szkoły katolickie zebraliśmy 133,55 PLN. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękuję.

3. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Julia Olszewska,Danuta Mehr,Wanda Machowicz,Edyta Świniarek,Klaudia Mierzwińska,Franciszka Świniarek,Julita Antkowiak.
4. Spotkanie Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej w środę o godz.19.15. Serdecznie zapraszam.
5. Rada Sołecka ogłasza zbiórkę nakrętek dla Wojtka Kuty z Sączkowa. Nakrętki można zostawiać u pań Longiny Bednarczyk lub Haliny Mehr. Zachęcam do włączenia się w tę akcję.
6. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Dzień Papieski. Po Mszach św. Zbiórka ofiar na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia,którą polecam ofiarności Parafian.
7. Już dzisiaj zapowiadam spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych w środę 14.10.o godz.19.30.
8. Polecam prasę katolicką dla dorosłych i dla dzieci.