OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 18.10.AD2020

1. Trwa miesiąc pażdziernik. Nabożeństwa różańcowe:
-dla dorosłych w poniedziałek i środę w łączności z Mszą.św,w piątek i sobotę o 17.00.w niedzielę w łączności z Mszą o 11.00
-dla dzieci we wtorek i czwartek o godz.17:30 we Wroniawach
Zachęcam do uczestniczenia.
2. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp. Zuzanna Ratajczak,Ewa Antkowiak,Irena Banach i Krystyna Kurasińska.

3. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia 227 PLN.Za wszystkie ofiary serdecznie dziękuję.
4. Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę z powodu bycia w czerwonej strefie. W związku z ograniczeniami do końca czasu bycia w czerwonej strefie dodatkowa msza w kościele we Wroniawach w niedziele o godz.15.00.
5. Polecam prasę katolicką dla dorosłych i dla dzieci.
6. Dzisiaj składka remontowa. Polecam ofiarności Parafian. Dziękuję też za ofiary wpłacane na konto parafialne.
7. Dzisiaj Światowa Niedziela Misyjna.Po Mszach zbiórka ofiar na Papieskie Dzieła Misyjne.