^Do góry

Linki

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 25.10.AD2020

1. Trwa miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe:
-dla dorosłych w poniedziałek i środę w łączności z Mszą.św,w piątek i sobotę o 17.00.w niedzielę w łączności z Mszą o 11.00
-dla dzieci we wtorek i czwartek o godz.17:30 we Wroniawach
Zachęcam do uczestniczenia.
2. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp. Marzena Piskorska,Maria Piskorska,Halina Jońca,Danuta Inda,Zygmunt Jońca,Robert Adamczak,Leszek Bladocha. Panu Ryszardowi dziękuję za ścięcie trawy na cmentarzu. Bóg zapłać.

3. Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę z powodu bycia w czerwonej strefie. W związku z ograniczeniami do końca czasu bycia w czerwonej strefie dodatkowa msza w kościele we Wroniawach w niedziele o godz.15.00.
4. Polecam prasę katolicką dla dorosłych i dla dzieci.
5. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy 1523,50 PLN na planowane remonty.Bardzo dziękuje za złożone ofiary. Dziękuję też za ofiary wpłacane na konto parafialne.
6. Po Mszach św. na Papieskie Dzieła Misyjne zebraliśmy 126,50 PLN. Bóg zapłać w imieniu misjonarzy.
7. Przed nami Uroczystość Wszystkich Świętych. Wyjątkowo w tym roku nie będzie Mszy i procesji na cmentarzu. Zapraszam na Msze św w kościele o 8.00 i 11.00. Cmentarze odwiedzamy indywidualnie w dniu uroczystości lub w dni oktawy.
8. Przed nami dni modlitwy za zmarłych czyli tzw.wymienianki. Nazwiska naszych zmarłych będziemy wyczytywać w łączności z mszami w sobotę i niedzielę przez cały miesiąc listopad. Kartki do wypisania nazwisk można zabierać przy wejściu do kościoła. Wypełnione wrzucamy do skarbony.

P r o b o s z c z

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.