OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 15.11.AD2020

1. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp. Longina Bednarczyk,Paulina i Maciej Szymendera,Jakub Szubert,Agnieszka Flieger,Helena Szubert. Bóg zapłać.
2. Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę . W związku z ograniczeniami do końca pandemii dodatkowa msza w kościele we Wroniawach w niedziele o godz.15.00.

3. Polecam prasę katolicką dla dorosłych i dla dzieci.
4.  W tym roku z racji pandemii można zyskiwać odpusty za nawiedzenie cmentarza przez cały miesiąc listopad.
5. W sobotę i niedzielę w łączności z Mszami św. Modlimy się za zmarłych poprzez wymienianki.
6. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary na comiesięczną składkę remontową. Dziękuję także za ofiary wpłacane na parafialne konto. Dziękuję Czcigodnym Parafianom za hojne serca. Bóg zapłać.
7. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata kończąca rok liturgiczny. Po Mszy św.o godz.11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu Litania do NSPJ i akt poświęcenia Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. Za publiczne i pobożne odmówienie można zyskiwać Odpust Zupełny.