OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 22.11.AD2020

1. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary na składkę remontową. Zebraliśmy 1174,20 PLN. Dziękuję za ofiary wpłacane na konto parafialne . Bóg zapłać.
2. Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę . W związku z ograniczeniami do końca pandemii dodatkowa msza w kościele we Wroniawach w niedziele o godz.15.00.
3. Polecam prasę katolicką dla dorosłych i dla dzieci.

4.  W tym roku z racji pandemii można zyskiwać odpusty za nawiedzenie cmentarza przez cały miesiąc listopad.
5. W sobotę i niedzielę w łączności z Mszami św. Modlimy się za zmarłych poprzez wymienianki.
6. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nowy Rok Liturgiczny. Hasło roku duszpasterskiego to słowa „Zgromadzeni na świętej wieczerzy”. W Adwencie będziemy radośnie oczekiwać na narodzenie Pana Jezusa. Roraty będziemy odprawiać we wtorki,czwartki i piątki we Wroniawach. Dzieci proszę o przygotowanie lampionów.
7. Można już nabywać kalendarze Archiwum Archidiecezjalnego w cenie 3 PLN.
8. Od przyszłej niedzieli będzie można nabywać opłatki i świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

P r o b o s z c z