OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 29.11.AD2020

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Małgorzata Merda,Mateusz Merda,Ireneusz Stachowiak,Teresa Wasiek,Aneta Hamrol,Mariusz Hamrol,Anna Przybyła,Iwona Wojtysiak,Filip Wojtysiak,Karol Sammler,Jakub Sammler,Wojciech Kiełbasiewicz.
2. Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę . W związku z ograniczeniami do końca pandemii dodatkowa msza w kościele we Wroniawach w niedziele o godz.15.00.

3. Polecam prasę katolicką dla dorosłych i dla dzieci.
4.  W tym roku z racji pandemii można zyskiwać odpusty za nawiedzenie cmentarza przez cały miesiąc
5.  Rozpoczynamy nowy Rok Liturgiczny. Hasło roku duszpasterskiego to słowa „Zgromadzeni na świętej wieczerzy”. W Adwencie będziemy radośnie oczekiwać na narodzenie Pana Jezusa. Roraty będziemy odprawiać we wtorki,czwartki i piątki we Wroniawach. Dzieci proszę o przygotowanie lampionów.
6. Można już nabywać kalendarze Archiwum Archidiecezjalnego w cenie 3 PLN.
7. Można nabywać opłatki i świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom w zakrystii. Ofiara za świece 15,50 PLN za duże i 7 PLN za małe.
8. W przyszłą niedzielę Dzień Pomocy modlitewnej i materialnej Kościołowi na Wschodzie . Po Mszach zbiórka ofiar na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie