OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13.12.AD2020

1. W przyszłą niedzielę składka remontowa,którą polecam ofiarności Parafian.
2. Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę . W związku z ograniczeniami do końca pandemii dodatkowa msza w kościele we Wroniawach w niedziele o godz.15.00.
3. Polecam prasę katolicką dla dorosłych i dla dzieci.

4.  Roraty będziemy odprawiać we wtorki,czwartki i piątki we Wroniawach.
5. Można już nabywać kalendarze Archiwum Archidiecezjalnego w cenie 3 PLN.
6. W zakrystii można nabywać opłatki i świece .
7. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie 179,00PLN. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękuję.
8. W tym roku nie będzie tradycyjnej spowiedzi z udziałem kapłanów dekanatu. Proszę korzystać ze spowiedzi przed Mszami św. A jeśli nie będzie czasu to po Mszach św.
9. Objazd chorych we wtorek 22.12. od godz.8.00.
10. Dyżur w sprzątaniu proszę by przejęli mieszkańcy Solca.
11. Tradycyjnie proszę o kontakt osoby,które chciałyby ofiarować choinki do kościoła.
12. W piątek po Mszy proszę chętnych panów do ustawienia choinek,a w sobotę od 10.00 proszę chętne osoby o udekorowanie choinek i żłóbka.