OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 20.12.AD2020

1. Bardzo dziękuję za posprzątania kościoła i ofiary pieniężne pp.Dorota Kurpisz,Beata Stefańczyk,Julia Stefańczyk,Wiktoria Stefańczyk,Marcin Prządka. Bóg zapłać.
2. Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę . W związku z ograniczeniami do końca pandemii dodatkowa msza w kościele we Wroniawach w niedziele o godz.15.00.
3. Okazja do spowiedzi w poniedziałek i środę przed i po Mszy św.

4.Polecam prasę katolicką dla dorosłych i dla dzieci.
5. Ostatnie Roraty we wtorek o godz.17.00 we Wroniawach.
6. Można już nabywać kalendarze Archiwum Archidiecezjalnego w cenie 3 PLN.
7. W zakrystii można nabywać opłatki .
8. Objazd chorych we wtorek 22.12. od godz.8.00.
9. W czwartek wigilia uroczystości Bożego Narodzenia. Zachęcam do zachowania postu.
10. Msze św. Pasterki o godz.19.30,dodatkowa i tradycyjnie o północy. Zachęcam do uczestniczenia.
11. Msze św. Świąteczne w piątek,sobotę i niedzielę o 8.00 i 11.00.
12. W piątek nie obowiązuje oczywiście post.
13. W drugie święto po mszy o 11.00 zapraszam dzieci z rodzicami na śpiewanie kolęd przy żłóbku.
14. Tego dnia modlimy się za KUL i po mszach zbieramy ofiary na rzecz tej uczelni.