^Do góry

Linki

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 27.12.AD20

1. Przeżyliśmy szczęśliwie czas świąteczny.Bogu niech będą dzięki. Pragnę bardzo serdecznie podziękować za dobre ich przygotowanie:
- osobom,które ofiarowały piękne choinki,
- osobom  przygotowującym wystrój kościoła i terenu przykościelnego,
- osobom dekorującym żłóbek,
- panu organiście za piękną oprawę muzyczną,
- służbie liturgicznej ołtarza,
Niech Boża Dziecina wszystkim błogosławi.

2. Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę . W związku z ograniczeniami do końca pandemii dodatkowa msza w kościele we Wroniawach w niedziele o godz.15.00.
3. Polecam prasę katolicką dla dorosłych i dla dzieci.
4. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2022,30 PLN. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękuję. Naszą najbliższą inwestycją będzie ocieplenie dachu. Dziękuję także za ofiary wpłacane na konto parafialne. Bóg zapłać za hojność parafian.
5. W drugie święto zebraliśmy na KUL 211,00 PLN. Dziękuję za złożone ofiary.
6. W tym tygodniu kończymy rok kalendarzowy. Nabożeństwo dziękczynno - błagalne na zakończenie roku w czwartek w łączności z mszą o godz.16.00.
7. W piątek uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki i Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Msze św.noworoczne o 11.00 i 16.00. Przed mszami okazja do spowiedzi z racji I piątku miesiąca.
8. W tym roku nie będzie tradycyjnych odwiedzin kolędowych. Będą natomiast odprawione Msze o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców poszczególnych rejonów kolędowych. W pierwszej wersji miały one się rozpocząć w czasie między świętami a nowym rokiem. Z racji sytuacji epidemicznej termin Mszy jest przesunięty na czas po 17.01. Szczegóły podam w niedzielę 10.01.2021r.


P r o b o s z c z

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.