OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 14.03.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Emilia Adam,Barbara Szefner,Mariola Matysik. Bóg zapłać.
2. Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę . W związku z ograniczeniami do końca pandemii dodatkowa msza w kościele we Wroniawach w niedziele o godz.15.00.
3. Polecam prasę katolicką dla dorosłych i dla dzieci

4. Nabożeństwa wielkopostne wg następującego porządku:
- Droga Krzyżowa w piątek o 17.00,
- Gorzkie Żale w niedzielę po mszy o godz.11.00.
5. Wszystkim rodzinom skladającym Daninę Diecezjalną serdecznie dziękuję.
6. Serdeczne podziekowanie za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego od mieszkańców Solca Nowego.jedna ofiara od mieszkańców od dworca do kościoła, druga od kościoła do końca. Bóg zapłać.
7. W przyszłą niedzielę składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian. W poniedziałek i wtorek zostanie wykonane ocieplenie naszego kościoła.
8. Już dzisiaj informuję że spowiedż z udziałem kapłanów z dekanatu w środę 24.marca
9. Spotkanie mężczyzn należących do Żywego Różańca w Solcu na sali w przyszłą niedzielę tj14.03 o godz.14.00.Zapraszamy też chętnych,którzy chcieliby należeć do tej wspólnoty.
10. W środę spotkanie kandydatów do bierzmowania. Uczestniczymy w Mszy św.a po niej spotkanie.
11. W piątek uroczystość św. Józefa. Z tej racji nie obowiązuje post.