^Do góry

Linki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 04.04.AD2021

1. Jutro drugi dzień świąt. Msze św. o 08.00 i 11.00. Po Mszach św. Zbiórka ofiar na KUL i ASD.
2. Trwamy w Oktawie Wielkanocy. Z tej racji nie obowiązuje piątkowy post.
3. W związku z przebywaniem Proboszcza na kwarantannie do 09.04.w środę i piątek nie będzie Mszy św. Zamówione intencje będą odprawione: środowa msza zbiorowa w następną środę o godz.18.30,piątkowa w sobotę 0 16.30.Gdyby zamawiający nie chcieli przyjąć zmian proszę o kontakt telefoniczny. Za zmiany przepraszam Czcigodnych Parafian.
4. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Dorota Kaczmarek,Marcin Kaczmarek,Ryszard Buła,Wioletta Jokś,Grażyna Skrzypczak. Bóg zapłać.
5. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
6. Wszystkim rodzinom składającym Daninę Diecezjalną serdecznie dziękuję.
7. Świąteczne podziękowania w związku z tym,że chciałbym to uczynić osobiście w przyszłą niedzielę.
8. W przyszłą niedzielę święto Miłosierdzia Bożego. Po Mszach zbiórka ofiar na Caritas naszej Archidiecezji.
9. Zmarła nasza parafianka +Irena Łuczka. Pogrzeb w czwartek o godz.11.00. Wieczny odpoczynek.......

P r o b o s z c z

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.