OGŁOSZENIA PARAFIALNE 04.04.AD2021

1. Jutro drugi dzień świąt. Msze św. o 08.00 i 11.00. Po Mszach św. Zbiórka ofiar na KUL i ASD.
2. Trwamy w Oktawie Wielkanocy. Z tej racji nie obowiązuje piątkowy post.

3. W związku z przebywaniem Proboszcza na kwarantannie do 09.04.w środę i piątek nie będzie Mszy św. Zamówione intencje będą odprawione: środowa msza zbiorowa w następną środę o godz.18.30,piątkowa w sobotę 0 16.30.Gdyby zamawiający nie chcieli przyjąć zmian proszę o kontakt telefoniczny. Za zmiany przepraszam Czcigodnych Parafian.
4. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Dorota Kaczmarek,Marcin Kaczmarek,Ryszard Buła,Wioletta Jokś,Grażyna Skrzypczak. Bóg zapłać.
5. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
6. Wszystkim rodzinom składającym Daninę Diecezjalną serdecznie dziękuję.
7. Świąteczne podziękowania w związku z tym,że chciałbym to uczynić osobiście w przyszłą niedzielę.
8. W przyszłą niedzielę święto Miłosierdzia Bożego. Po Mszach zbiórka ofiar na Caritas naszej Archidiecezji.
9. Zmarła nasza parafianka +Irena Łuczka. Pogrzeb w czwartek o godz.11.00. Wieczny odpoczynek.......