OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11.04.AD2021

1. Kończymy Oktawę uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego.Bardzo dziękuję wszystkim osobom,które pomogły nam je przeżyć. Pp.Natalii i Przemysławowi Przdróżnym,Markowi Jęśkowi,Ryszardowi Spławskiemu za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego. Szafarzom,ministrantom,p.Organiście i p.Marzenie oraz osobom czytającym za dbałość o piękno liturgii.Paniom przygotowującym obrusy. Oo.Oblatom za zorganizowanie zastępstwa i przewodniczenie liturgii. Delegacjom i indywidualnym Parafianom  za złożone życzenia z okazji Wielkiego Czwartku i świąt. Parafianom za wyrazy troski i deklaracje pomocy w dniach kwarantanny bardzo dziękuję. Za wszelkie dobro niech Pan Bóg błogosławi.
2. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Małgorzata Matysik,Beata Jęsiek,Lidia Spławska. Bóg zapłać.

3. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
4. Dzisiaj święto Miłosierdzia Bożego. Po Mszach zbiórka ofiar na Caritas naszej Archidiecezji.
5. Rodzice dzieci pierwszokomunijnych będą mogli odbierać alby w poniedziałek 19.04.2021r. od godz.16.00 na salce we Wroniawach.
6. Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych w piątek po Mszy św.,pierwsza spowiedż w sobotę od godz.11.00.
7. W przyszłą niedzielę składaka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.