OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25.04.AD2021

1. Bardzo dziekuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Urszula Skorupińska,Anna Lorenz,wioletta Antkowiak,Daniela Wilczyńska. Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Bardzo proszę rodziców dzieci z klasy drugiej o przygotowanie i posprzątanie kościoła na uroczystość I Komunii św. Uroczystość 08 i 09 maja.

4. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej i poprzez wpłaty na konto 1623 PLN. Za ofiary złożone na składce i wpłacone na konto Czcigodnym Parafianom bardzo serdecznie dziękuję.
5. Dzisiaj Światowy Dzień Modlitw o Powołania. W modlitwie prośmy o nowe powołania także z naszej Parafii.
6. W sobotę rozpoczynamy miesiąc maj. Nabożeństwa ku czci Matki Bożej w łączności z mszami wieczornymi a w niedzielę i święta w łaczności z mszą św. O 11.00. Zachęcam do wspólnej modlitwy.
7. W przyszły poniedziałek uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św.jak w niedzielę.
8. Serdeczne podziękowanie parafianom z Solca i Solca Nowego za uprzątnięcie i zagospodarowanie klombów przed kościołem i przed plebanią. Bardzo,bardzo dziękuję.