OGŁOSZENIA PARAFIALNE 02.05.AD2021

1. Bardzo dziękuje za posprzątanie kościoła rodzicom dzieci z klasy drugiej .. Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. W piątek okazja do spowiedzi

4. W tym tygodniu dzieci naszej parafii przystąpią do I Komunii św. Pierwsza grupa w sobotę o 12.30,druga w niedzielę o 12.30. Próby w czwartek o 17.00 i w piątek o 15.30. Po próbie w piątek okazja do spowiedzi. Gości komunijnych proszę o zajmowanie miejsc przed kościołem. W kościele będą tylko dzieci z rodzicami.
5. Okazja do spowiedzi w piątek od 17.00,a objazd chorych w czwartek od 8.00.
6. Nabożeństwa ku czci Matki Bożej w łączności z mszami wieczornymi a w niedzielę i święta w łączności z mszą św. O 11.00. Zachęcam do wspólnej modlitwy.
7. W Poniedziałek uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św.jak w niedzielę.
8. Serdeczne podziękowanie parafianom z Solca i Solca Nowego za uprzątnięcie i zagospodarowanie klombów przed kościołem i przed plebanią. Bardzo,bardzo dziękuję.