OGŁOSZENIA PARAFIALNE 06.06.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne:pp.Anastazja Majewska,Edyta Majewska,Arleta Kalemba,Katarzyna Klecha.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.

3. Bardzo dziękuję wszystkim parafianom za piękne świadectwo wiary dane poprzez udział w procesji w Uroczystość Bożego Ciała. Dziękuję szcególnie mieszkańcom Solca za przygotowania ołtarzy i placu przy sali.Dziękuję dziewczynom sypiącym kwiatki i ich rodzicom,niosącym sztandary i ministrantom. Szczególne podziękowania strażakom za zabezpieczenie trasy,asystę przy baldachimie i przygotowanie uroczystości.Panu sołtysowi za czuwanie nad przygotowaniem i przeprowadzeniem procesji i Mszyśw.Panu Rafałowi i pani Marzenie oraz wszystkim,którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeprowadzenie procesji.
4. Nabożeństwa do NSPJ w łączności z Mszami św.
5. Czas komunii wielkanocnej z racji pandemii został przedłużony do 14.09. Apeluję o spełnienioe tego obowiązku.
6. Msze św.z procesją wokół kościoła codziennie o godz.17.30.,w niedzielę po mszy o godz.11.00.
7. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z tej racji nie obowiązuje piątkowy post.
8. W przyszłą niedzielę po Mszach św.zbiórka ofiar na KUL,ASD i szkoły katolickie.
9. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w czwartek o godz.16.45. Obecność obowiązkowa.
10. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Katarzyna Lorenz i Mateusz Prawucki.