^Do góry

Linki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 06.06.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne:pp.Anastazja Majewska,Edyta Majewska,Arleta Kalemba,Katarzyna Klecha.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.

3. Bardzo dziękuję wszystkim parafianom za piękne świadectwo wiary dane poprzez udział w procesji w Uroczystość Bożego Ciała. Dziękuję szcególnie mieszkańcom Solca za przygotowania ołtarzy i placu przy sali.Dziękuję dziewczynom sypiącym kwiatki i ich rodzicom,niosącym sztandary i ministrantom. Szczególne podziękowania strażakom za zabezpieczenie trasy,asystę przy baldachimie i przygotowanie uroczystości.Panu sołtysowi za czuwanie nad przygotowaniem i przeprowadzeniem procesji i Mszyśw.Panu Rafałowi i pani Marzenie oraz wszystkim,którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeprowadzenie procesji.
4. Nabożeństwa do NSPJ w łączności z Mszami św.
5. Czas komunii wielkanocnej z racji pandemii został przedłużony do 14.09. Apeluję o spełnienioe tego obowiązku.
6. Msze św.z procesją wokół kościoła codziennie o godz.17.30.,w niedzielę po mszy o godz.11.00.
7. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z tej racji nie obowiązuje piątkowy post.
8. W przyszłą niedzielę po Mszach św.zbiórka ofiar na KUL,ASD i szkoły katolickie.
9. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w czwartek o godz.16.45. Obecność obowiązkowa.
10. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Katarzyna Lorenz i Mateusz Prawucki.

 P r o b o s z c z

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.