^Do góry

Linki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20.06.AD2021

1.Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne:pp.Aneta Dudziak,Anna Dreier,Lidia Kurasińska,Dorota Kaczmarek.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. We wtorek o godz.18.00. w kościele we Wroniawach Msza z udzieleniem sakramentu bierzmowania.Sakramentu udzieli Ks.Bp.Grzegorz Balcerek. Próba i okazja do spowiedzi w poniedziałek o godz.19.00. we Wroniawach.

4. Nabożeństwa do NSPJ w łączności z Mszami św.
5. Czas komunii wielkanocnej z racji pandemii został przedłużony do 14.09. Apeluję o spełnienioe tego obowiązku.
6. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na KUL,ASD i szkoły katolickie 235,00PLN.Za wszystkie ofiary serdecznie dziękuję.
7. W sobotę 26.07. rozpocznie się Wielki Odpust Matki Bożej Ucieczki Grzeszników w Wieleniu Zaobrzańskim,który będzie trwał przez cały tydzień. Zachęcam do pielgrzymowania. Program odpustu jest wywieszony w gablocie.

 

P r o b o s z c z

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.