OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11.07.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne.pp.Marzena i Amelia Krawczyk,Barbara Miszczak,Iwona Kawka,Kamila Każmierczak.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Czas komunii wielkanocnej z racji pandemii został przedłużony do 14.09. Apeluję o spełnienie tego obowiązku.

4. Trwa 87 Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Wspomagajmy pielgrzymów naszą modlitwą.
5. W przyszłą niedzielę składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.
6. Bardzo dziękuję za dbałość o piękno prezbiterium pp. Helenie i Magdalenie.Bóg zapłać