OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25.07.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne.pp.Teresa Materna,Barbara WyrwaBeata Adamska,Barbara Gracz.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Czas komunii wielkanocnej z racji pandemii został przedłużony do 14.09. Apeluję o spełnienie tego obowiązku.
4. Dzisiaj z racji wspomnienia św.Krzysztofa możliwość poświęcenia pojazdów mechanicznych po Mszach św.

5. W poniedziałek wspomnienie św.Joachima i Annyrodziców NMP. Pamiętajmy tego dnia w naszych modlitwach o naszych rodzicach. Dla zmarłych wypraszajmy wieczne zbawienie,dla żyjących Boże błogosławieństwo.
6. W przyszłą niedzielę po Mszach św.zbiórka ofiar na pomoc poszkodowanym w wyniku powodzi w Europie.
7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Julia Sterna z Jażyńca i Marcin Matysik z Solca.
8. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2225,60 PLN.Za ofiary złożone w kościele i wpłacone na konto parafialne Czcigodnym Parafianom bardzo serdecznie dziękuję. W ostatnim czasie została zakupiona nowa kosiarka. Ofiary składane w nadchodzących miesiącach będziemy odkładać na remont prezbiterium.
9. Strażacy z OSP Wroniawy zapraszają na Pierwszy Piknik Strażacki 07.08.2021r. od godz.16.00