^Do góry

Linki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15.08.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne.pp.Karolina Kaczmarek,Emilia Napieralska,Jadwiga Kotlarska,Mirosława Wyrwa.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Czas komunii wielkanocnej z racji pandemii został przedłużony do 14.09. Apeluję o spełnienie tego obowiązku

4. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na KUL i ASD 143,50 PLN. Bardzo dziękuję za wsystkie ofiary.
5. Dzisiaj zbiórka ofiar na Caritas naszej Archidiecezji.
6. We wtorek i środę wyjeżdzamy na pielgrzymkę z ministrantami. Będziemy zwiedzać Łódż i okolice.W intencji Parafian modlić się będziemy m.in. W katedrze w Łodzi i miejscu narodzin św. Faustyny Kowalskiej w Świnicach Warckich. Prosimy o modlitwę o szczęśliwą podróż.
7.Spotkanie Rady Parafialnej w czwartek o 20.00.
8.Przed nami uroczystości odpustowe ku czci Matki Boskiej Częstochowskiej. Suma odpustowa w czwartek 26.08.2021r. o godz.11.00. Msza odpustowa za zmarłych na naszym cmentarzu w niedzielę 29.08.2021r. o godz.12.00.

 

P r o b o s z c z

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.