OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XIII Niedzielę Zwykłą 29.06.2014r. Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby Stolicy Świętej.
2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. o godz. 17.30. Także w środę po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.
3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do Spowiedzi Św. przed każdą Mszą św., a w piątek dodatkowo od godz. 16.30 do 17.30.
4. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w sobotę od godz. 8.00.
5. W Wieleniu rozpoczyna się tygodniowy Odpust. Szczegółowy plan jest wywieszony w gablocie.
6. Za tydzień, 6 lipca tradycyjna pielgrzymka z Kębłowa do Wielenia. Zachęcam do uczestnictwa. Pielgrzymi z Wroniaw wychodzą o godz. 5.15 i i ok. godz. 6.00 dołączą się do pielgrzymów z Kębłowa w Stradyniu.
7. Dzisiaj wraz z dziećmi i młodzieżą z naszej Parafii oraz z Wroniaw wyjeżdżam na Dolny Śląsk do Zagórza Śląskiego. Zbiórka o godz. 14.00 przy kościele. Proszę wszystkich o modlitwę. W związku z tym do piątku zastępował mnie będzie ks. Marcin Głowiński – student KUL. We wszelkich nagłych wypadkach proszę kontaktować się z ks. Marcinem w okolicach Mszy św.
  ● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Andżelice Rejman, Barbarze Stanek, Agnieszce Gracz, Irenie Łuczka;
  ● dziękuję także za ofiary zebrane w ubiegłą niedzielę na potrzeby poszkodowanych w powodzi na Bałkanach. Zebraliśmy 145 zł i 30 gr.
  ● bardzo dziękuję także tym, którzy przygotowali na boisku w Solcu poczęstunek dla pielgrzymów z Wolsztyna.
9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki” (4,50 zł), „Mały Przewodnik Katolicki” (4,90 zł), jest także nowy numer „Miłujcie się” (4 zł).
10. Wszystkim dzieciom, młodzieży i nauczycielom, a także wszystkim korzystającym z urlopów życzę dobrego, bezpiecznego odpoczynku – niech Pan Bóg umacnia swoją łaską.