^Do góry

Linki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22.08.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne.pp.Bogumiła Krawczyk,Beata Żok,Honorata Karkut.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Czas komunii wielkanocnej z racji pandemii został przedłużony do 14.09. Apeluję o spełnienie tego obowiązku

4. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na Caritas 132,24 PLN. Bardzo dziękuję za wsystkie ofiary.
5. W ubiegłą niedzielę na składce remontowej zebraliśmy 2348,00PLN. Czcigodnym Parafianom bardzo dziękuję za ofiary składane w kościele i na konto parafialne.
6. W sobotę przeżyliśmy Dożynki Wiejsko-Parafialne. Pragnę z serca podziękować Sołtysom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w przeprowadzenie wspólnego spotkania. Korowód,Msza i wspólne biesiadowanie dało nam wiele radości.Prawdziwą ozdobą były wieńce, chleby i owoce .Dziękuję za ich przygotowanie i złożone ofiary żniwne.Niech Pan Bóg błogosławi pracującym na roli, w sadach i ogrodach.
7. Przed nami uroczystości odpustowe ku czci Matki Boskiej Częstochowskiej. Suma odpustowa w czwartek 26.08.2021r. o godz.11.00. Sumę odpustową odprawi Ks.Krzysztof Frąszczak,proboszcz parafii w Baranowie.Bardzo proszę o przygotowanie procesji,baldachimu i feretronów.Dziewczynki proszę o sypanie kwiatków.Okazja do spowiedzi w środę przed Mszą św.oraz w czwartek od 10.30. Msza odpustowa za zmarłych na naszym cmentarzu w niedzielę 29.08.2021r. o godz.12.00. Zachęcam by ofiarować łaski odpustu za tych ,którzy sami nie mogą sobie pomóc. Zapraszam nie tylko parafian ,którzy mają swoje groby na naszym cmentarzu ale także tych,których groby bliskich są na innych cmentarzach. Proszę także o przygotowanie namiotu.Nie będzie Mszy św.o 11.00.

 

P r o b o s z c z

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.