^Do góry

Linki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 29.08.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne.pp.Iwona Żok,Honorata Dubska,Anna Piskorska,Justyna Żygalska.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Czas komunii wielkanocnej z racji pandemii został przedłużony do 14.09. Apeluję o spełnienie tego obowiązku
4. Objazd chorych w czwartek od godz.8.00
5. Okazja do spowiedzi z racji I piątku od godz.17.00.

6. Poświęcenie tornistrów uczniom klasy pierwszej podczas Mszy św. Niedzielnej 05.09.20212r o godz.11.00. Zapraszam serdecznie.
7. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom,które pomogły przygotować i przeprowadzić odpust parafialny. Osobom porządkującym plebanie ,teren wokół plebanii i kościoła.Dekorującym kościół i prezbiterium.Pocztom sztandarowym,niosacym baldachim,feretrony,dziewczynkom sypiącym kwiaty,ministrantom,panu organiście,Niech Matka Boża wyprasza potrzebne łaski.
8. Jutro Msza odpustowa za zmarłych na naszym cmentarzu o godz.12.00. Zachęcam by ofiarować łaski odpustu za tych ,którzy sami nie mogą sobie pomóc. Zapraszam nie tylko parafian ,którzy mają swoje groby na naszym cmentarzu ale także tych,których groby bliskich są na innych cmentarzach. Nie będzie Mszy św.o 11.00.
9. W dniach 23-24.09.2021r. organizujemy pielgrzymkę do Kalisza do sanktuarium św.Józefa oraz na Jasną Górę w Częstochowie. Koszt zależny jest od liczby uczestników. Proszę o wstępne zapisy w zakrystii.
10. W poniedziałek Msza św. rano o godz. 08.00

 

P r o b o s z c z

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.