OGŁOSZENIA PARAFIALNE 05.09.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne.pp.Maria Pawłowska,Natalia Wróblewska,Agata Piskorska.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Czas komunii wielkanocnej z racji pandemii został przedłużony do 14.09. Apeluję o spełnienie tego obowiązku.
4. Dzisiaj Dzień Solidarniośći z Afgańczykami. Po Mszach zbiórka ofiar na pomoc czynioną przez Caritas,za tydzień zbiórka ofiar na KUL i ASD. Zbiórki polecam ofiarności Parafian.

5. W przyszłą niedzielę liturgię Mszy św. O 11.00 przygotują dzieci naszej Parafii.W następnych mioesiącach będą przygotowywać liturgię pierwszej niedzieli miesiąca. Zachęcam dzieci by włączyły się aktywnie w te przygotowania.
6. Bardzo dziękuję za obecność na Mszy odpustowej na cmentarzu. W następnych latach będziemy odprawiać odpust na cmentarzu w ostatnią niedzielę sierpnia z wyjątkiem roku ,gdy uroczystość wypadnie w niedzielę.Ogromne podziękowania dla panów przygotowujących ołtarz i namiot.Dziękuję też za posprzątanie po Mszy.Zachęcam też do codziennej modlitwy za zmarłych.
7. W środę święto Narodzenia NMP.Z tej racji błogosławieństwo ziarna na zasiew.
8. Zachęcam chłopaków do wstąpienia do grupy ministrantów i służenia Parafii.
9. W dniach 24-25.09.2021r. organizujemy pielgrzymkę do Kalisza do sanktuarium św.Józefa oraz na Jasną Górę w Częstochowie. Koszt zależny jest od liczby uczestników. Proszę o wstępne zapisy w zakrystii.