^Do góry

Linki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19.09.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne.pp. Monika Płowińska,Justyna Szarłata,Marlena Rodewald. Zakończył się dyżur mieszkańców Solca. Bardzo proszę o przejęcie dyżuru mieszkańców  Solca Nowego.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Czas komunii wielkanocnej z racji pandemii został przedłużony do 14.09. Apeluję o spełnienie tego obowiązku.

4. Dzisiaj Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Módlmy się o dobre korzystanie z mediów dla nas i odpowiedzialność dla tworzących media.
5. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na KUL i ASD 103 PLN. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękuję.
6. Pierwsze spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych w środę 22.09.2021 r. po Mszy św.
7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się : Sonia Maciołek z Solca i Dawid Knobel z Kębłowa. Zap.1.

 

P r o b o s z c z

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.