OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.09.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne.pp. Anna Wolnik,Ewa Kaczmarek,Elżbieta Zielińska.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Czas komunii wielkanocnej z racji pandemii został przedłużony do 14.09. Apeluję o spełnienie tego obowiązku.
4. W liturgii kościoła w środę uczcimy św.Archaniołów Gabriela,Michała i Rafała.

5. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2282,50 PLN.Za ofiary złożone w kościele i na konto parafialne Czcigodnym Parafianom serdecznie dziękuję.
6. W tym tygodniu I Piątek miesiąca.Okazja do spowiedzi w piątek od 16.30.
7. Objazd chorych w czwartek od 08.00.
8. Od piątku nabożeństwa różańcowe w łączności z Mszą św.,w niedzielę po Mszy o godz.11.00.Od przyszłego tygodnia w poniedziałki i środy nabożeństwa dla dzieci o godz.17.00.
9. W przyszłą niedzielę gościć będziemy kleryków z Obry. Będzie możliwość nabycia kalendarza misyjnego.
10. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się : Sonia Maciołek z Solca i Dawid Knobel z Kębłowa. Zap.1.