^Do góry

Linki

Sprzątanie cmentarza

Proszę o ogłoszenie w Parafii w Wroniawach i Solcu Nowym.
1. Jesienne sprzątanie cmentarza w Kębłowie i bieżące porządki planujemy na sobotę 23 października. Już dziś, tak jak co roku, proszę o pomoc wszystkich Parafian, i tych którzy mają swoich zmarłych na cmentarzu w Kębłowie, i proszę też o zadbanie o groby swoich najbliższych.
2. Informuję też wszystkich, że trwa aktualizacja i inwentaryzacja cmentarza, nowych zdjęć grobów itp. Jeżeli ktoś ma jakieś zaległości w tej sprawie: nie opłacone pokładne, postawiony pomnik bez zgody czy zlikwidowany grób proszę to uregulować w biurze parafialnym by nie było potem nieporozumień, że grób został skopany czy pomnik rozebrany.
Z wyrazami szacunku Ks. Andrzej Kruś – prob. Parafii Kębłowo
Dziękuję za ogłoszenie teraz w niedzielę i przyszłą!

 

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.