OGŁOSZENIA PARAFIALNE 03.10.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne.pp. Grażyna Wolnik,Renata Mehr i Halina Mehr.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. W liturgii kościoła w poniedziałek uczcimy św.Franciszka z Asyżu,we wtorek św.Faustynę a w czwartek Matkę Bożą Różańcową.

4. Nabożeństwa różańcowe w łączności z Mszą św.,w niedzielę po Mszy o godz.11.00.W poniedziałki i środy nabożeństwa dla dzieci o godz.17.00.
5.Dzisiaj gościmy kleryków z Obry. Będzie możliwość nabycia kalendarza misyjnego.
6.W  przyszłą niedzielę przeżywać będziemy kolejny już XXI Dzień Papieski pod hasłem”Nie lękajcie się”.Po Mszach zbiórka do puszek na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia.Zbiórkę polecam ofiarności Parafian.
7. Sprzątanie cmentarza odbędzie się w sobotę 23.10.AD2021. Już dzisiaj jak co roku proszę o pomoc wszystkich Parafian.