OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24.10.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne.pp.Julia Olszewska,Danuta Mehr,Wanda Wachowicz,Edyta Świniarek,Julita Antkowiak i Franciszka Świniarek i.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.

3. Nabożeństwa różańcowe w łączności z Mszą św.,w niedzielę po Mszy o godz.11.00.W poniedziałki i środy nabożeństwa dla dzieci o godz.17.00
4. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2465,20 PLN. Za wszystkie ofiary składane w kościele i wpłacane na konto parafialne Czcigodnym Parafianom bardzo serdecznie dziękuję.
5. Dzisiaj  Światowa Niedziela Misyjna.Po Mszach zbiórka ofiar na Papieskie Dzieła Misyjne.
6. Kartki do wymienianek są wyłożone przy wejściu do kościoła.Modlitwa za zmarłych w listopadowe niedziele w łączności z Mszami św.
7. Bardzo dziękuję wszystkim Parafianom za posprzątanie cmentarza. Bóg zapłać za poświęcony czas i ofiarowaną pracę.
8. Przygotowanie do bierzmowania:
-klasa VII- poniedziałek 18.10.2021r.-
-klasa VIII-poniedziałek 25.10.2021r.
Przychodzimy na Mszę św. i różaniec i potem spotkanie.
9. Msza św.na cmentarzu w uroczystość Wszystkich Świętych o godz.11.00.