OGŁOSZENIA PARAFIALNE 31.10.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne.pp.Teresa Wasiek,Marzena Jędrzejczak,Beata Dziergwa,Irena Dziergwa,Andrzej Przybyła.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Dzieciom i dorosłym dziękuję za udział w nabożeństwach różańcowych
4. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na Papieskie Dzieła Misyjne 170 PLN. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękuję.

5. Uroczystość Wszystkich Świętych:
-Msze św.o 8.00 w kościele i o 11 na cmentarzu w Solcu Nowym razem z procesją za zmarłych,na cmentarzu w Kębłowie o godz.13.00,
-odpusty za zmarłych z racji pandemii można zyskiwać przez cały miesiąc listopad,
-kartki do wymienianek są wyłożone przy wejściu do kościoła.Modlitwa za zmarłych w listopadowe niedziele w łączności z Mszami św.
6. We wtorek Dzień Zaduszny. Msze św.w Solcu na sali o godz.10.00,w kościele w Solcu Nowym o godz.17:30.
7. O.Błażej Mielcarek przyjeżdza z młodzieżą na skupienie modlitewne. Zwraca się z prośbą o udzielenie noclegu w dniach 11-14.11.2021r.Chętne rodziny proszę by zgłaszały się do mnie osobiście lub pod numerem telefonu 600254472.
8. Objazd chorych w czwartek od godz.8.00.
9. Okazja do spowiedzi w piątek od godz.16.30.
10. Liturgię Mszy św.o godz.11.00 w przyszłą niedzielę przygotują dzieci naszej Parafii. Zachęcam do właczenia się w liturgię dzieci i dorosłych.