OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14.11.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne.pp.Danuta Inda,Halina Jońca,Marzena Piskorska,Maria Piskorska,Przemysław Każmierczak.Bóg zapłać.
2.Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3.
-odpusty za zmarłych z racji pandemii można zyskiwać przez cały miesiąc listopad,

-kartki do wymienianek są wyłożone przy wejściu do kościoła.Modlitwa za zmarłych w listopadowe niedziele w łączności z Mszami św.
4. W przyszłą niedzielę uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.
5. Będzie to także trzecia niedziela miesiąca.Liturgię Mszy św.o godz.11.00 przygotują dzieci przygotowujące się do I Komunii św.
6. Podczas Mszy składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian